SANDVİÇ PANEL

ilemaktel

SANDVİÇ PANEL

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

SONUÇ yapı inşaat  yaptığı çalışmalarda Sandwich Panel, her iki yüzü boyalı galvaniz sac veya boyalı-natürel gofrajlı alüminyum levhalar arasına muhtelif kalınlıkta ve 38-40 kg/m3 poliüretan enjekte edilerek üretilen bir sanayi ürünüdür. SONUÇ  yapı inşaat  yaptığı çalışmalarda Sandwich panel endüstriyel yapılar için kompozit bir çatı ve cephe kaplama malzemesidir.

 

SONUÇ yapı inşaat  yaptığı çalışmalarda Sandwich panel’de yalıtım malzemesi olarak poliüretan başta olmak üzere taş yünü ve polystren gibi yalıtım malzemeleri dolgu olarak kullanılır. SONUÇ yapı inşaat  yaptığı çalışmalarda Sandviç Panel, ortada ısı yalıtım amaçlı dolgu malzemesi (PUR, PIR, Taşyünü) ile her iki yüzünde metal trapez levha olan çatı, cephe ve soğuk oda malzemesidir.

 

SONUÇ yapı inşaat  yaptığı çalışmalarda Sıva, boya gibi kaplamalara gerek kalmaksızın, su ve ısı yalıtımı sağlayarak, binaların dış kabuğunu estetik bir şekilde oluşturur.

 

SONUÇ yapı inşaat  yaptığı çalışmalarda Sanayi yapıları, askeri yapılar, sosyal yapılar, zirai yapılar, spor tesisleri, şantiye binaları, silolar, hipermarketler, alışveriş merkezleri, soğuk hava depoları ve hal binaları gibi taşıyıcı sistemi çelik ve prefabrike beton olan yapılarda kullanılır.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Yazar hakkında

maktel administrator